sběratelská edice souborů národních pohádek


7.2.2021: Provedeno odmazání stovek spamových příspěvků a drobné přenastavení. 

Pokud forum nebude sloužit svému účelu bude odstraněno.

Pro vyhledání lístečků ke koupi zkuste výraz "pohádkové lístečky antikvariát".


Nabídky a poptávky

Datum: 17.06.2015

Vložil: Boris

Titulek: Re: Skeny

Dobry den, osobne mam temer vsechny listecky digitalizovane. Jejich zverejneni ale brani autorsky zakon. Nositelem autorských práv není vydavatel, ale jejich skutečný autor, který text a obrázky zpracoval. A jejich publikovaní bez písemného souhlasu je možné až 70 let po jejich smrti.

—————

Datum: 26.11.2015

Vložil: Lipský Jaroslav

Titulek: Re: Re: Skeny

Zdědil jsem velkou knihovnu po tchánovi. Až teď jsem se dostal do elektronické evidenci, abych se v tom vůbec orientoval. Pohádkové lístečky však byly "rozdány", máme jen vydané v roce 1983. Pokud budete mít čas a náladu, pošlete je na e-mailovou adresu:
vpjali(zavinac)centrum.cz
S díky JL

—————

Datum: 25.06.2015

Vložil: EW

Titulek: Re: Skeny

Dobrý den,
je pravda, že autorský zákon je důležité respektovat, nic ale nebrání "výměně" pro vlastní potřebu. Mám lístečků docela dost, ale spíše z pozdější doby než zůstali vám. Ozvěte se na mail: EsterkaWoo(zavinac)seznam.cz

—————

Datum: 14.02.2015

Vložil: radka

Titulek: reklamní pohádkové lístečky

Dobrý den,mám po prababíčce krabici reklamních pohádek.
18mtv (zavinac)seznam.cz

—————

Datum: 26.11.2014

Vložil: Veronika

Titulek: Koupím Pohádkové lístečky 27, 30, 31

Jsem dojatá... právě v tyto dny čteme s mou sedmiletou dcerou čtyři lístečky, které mi zbyly z dětství. Netušila jsem, že si někdo dal takovou práci... DĚKUJI! Nejsem sběratelka, podle přebalů jsem jako holčička měla sety 27, 30, 31 (a z těch zbyly právě ty čtyři: Rybí dítě Dudugera, Muž s nevyslovitelným jménem, O stařečkovi, který uměl rozkvétat stromy a Balu a jeho psi), prosím, velmi ráda bych je Karolínce koupila. Dostávala jsem je, když jsem byla dlouho nemocná spolu s pytlem piškotů, které jsem si mohla namáčet v mléce. Vážně vzpomínka... Děkuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

—————

Datum: 09.02.2015

Vložil: Helena

Titulek: Re: Koupím Pohádkové lístečky 27, 30, 31

ještě je sháníte?

—————

Datum: 09.02.2015

Vložil: Helena

Titulek: Re: Koupím Pohádkové lístečky 27, 30, 31

ještě kontakt - tlucna(zavinac)volny.cz

—————

Datum: 26.05.2014

Vložil: Iveta Slámová

Titulek: koupím pohádkové lístečky

Ahoj, koupím pohádkové lístečky, nabídněte prosím - mail SlamovaIveta(zavinac)seznam.cz
Děkuji

—————

Datum: 08.02.2014

Vložil: Gabriela

Titulek: Dalsi pohadkove edice

Dobry den, chtela jsem se zeptat, zda jste podobnym zpusobem nezmapovali i dalsi pohadkove edice ze 60.-80. let nebo zda nevite, kde najit vice informaci. Konkretne me zajimaji edice Hvezdicka (pohadkova leporela), Pirka ptaka ohnivaka a Koralky (novejsi, 70. Leta dale). Dekuji!

—————

Datum: 05.03.2014

Vložil: Boris

Titulek: Re: Dalsi pohadkove edice

Dobry den,
zajimavy napad, mam doma krabici edice Koralky, ale toho casu moc neni. Ale popremyslim.Boris

—————